Олімпіади
Довідка про підсумки олімпіад
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
у 2020/2021 н.р.
|
Прізвище, ім’я та по батькові учня
|
Предмет
|
Місце
|
Клас
|
-
|
Мельник Дар’ я
|
Українська мова та література
|
І місце
|
11 клас
|
-
|
Шопінська Єлизавета
|
Українська мова та література
|
І місце
|
10 клас
|
-
|
В’юнник Анастасія
|
Українська мова та література
|
ІІІ місце
|
7 клас
|
-
|
Рідкокаша Максим
|
Історія
|
ІІІ місце
|
10 клас
|
В І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України учениця 10 класу Шопінська Єлизовета отримала диплом І ступеню.
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з математики у 2019/2020 н.р.:
№
з/п
|
Прізвище, ім’я та по батькові учня
|
Повна назва навчального закладу
|
Клас навчання
|
Профіль навчання
|
Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади
|
Категорія вчителя, який підготував
|
Кількість набраних балів
|
Місце, зайняте на ІІ етапі
|
1
|
В’юнник Анастасія Олександрівна
|
Мурафська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області
|
6
|
універсальний
|
Товкач Олександра Іванівна
|
вища
|
13
|
ІІІ
|
2
|
Грищенко Максим Євгенійович
|
Мурафська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області
|
8
|
універсальний
|
Товкач Олександра Іванівна
|
Вища
|
10
|
ІІІ
|
3
|
Медяник Костянтин Григорович
|
Мурафська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області
|
9
|
універсальний
|
Товкач Олександра Іванівна
|
Вища
|
9
|
ІІІ
|
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з географії у 2019/2020 н.р.:
№
з/п
|
Прізвище, ім’я та по батькові учня
|
Повна назва навчального закладу
|
Клас навчання
|
Профіль навчання
|
Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади
|
Категорія вчителя, який підготував
|
Кількість набраних балів
|
Місце, зайняте на ІІ етапі
|
1
|
Мельник Дар’я Віталіївна
|
Мурафська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області
|
10
|
Української філології
|
Чуйко Олена Вікторівна
|
І
|
35
|
І
|
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2019/2020 н.р.
№
з/п
|
Прізвище, ім’я та по батькові учня
|
Повна назва навчального закладу
|
Клас навчання
|
Профіль навчання
|
Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади
|
Кількість набраних балів
|
Місце, зайняте на ІІ етапі
|
5
|
Мельник Дар’я Віталіївна
|
Мурафська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області
|
10
|
Універсальний
|
Базюра Валентина Василівна
|
49,75
|
І
|
|