Четвер, 18.10.2018, 06:28
Вітаю Вас Школяр | RSS

Мурафська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Кошик
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

                                                                                                     ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК                                                                                                                              

Міністерство освіти і науки України, підтримуючи ініціативу Міжнародної асоціації шкільних  бібліотек щорічно з 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек проводить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

 

У 2017 році Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходив під гаслом "Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя»

 

Зміцнення здоров’я дітей є однією з актуальних проблем нашого суспільства. Швидкі темпи зростання захворюваності та інвалідності дітей шкільного віку, недотримання гігієнічних нормативів щодо навколишнього середовища, в якому перебувають діти, незбалансованість харчування, дефіцит мікроелементів і вітамінів, гіподинамія, травматизм, тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв, токсичних і наркотичних речовин, ранній початок статевого життя, недостатній рівень сформованості навичок безпеки життєдіяльності, поширення ВІЛ-інфекції, туберкульозу, захворювань, що передаються статевим шляхом тощо, потребують посилення роботи в навчальних закладах з формування в учнів навичок здорового способу життя. Сьогодні як ніколи потрібні нові підходи й шляхи до усвідомлення учнівською молоддю необхідності зміцнення здоров’я, розвитку культури здоров’я.

Активна участь нашої шкільної бібліотеки у Всеукраїнському місячнику «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» сприяла консолідації зусиль у справі зміцнення здоров’я, профілактики хвороб, забезпечення гармонійного розвитку кожного школяра.

       Так, в рамках Місячника була оформлена книжкова виставка – рекомендація

«Ми за здоровий спосіб життя», на якій були представлені кращі книги на цю тему.

 

 

      Крім того, була проведена  для учнів 1-4 класів година спілкування  « Здоровий спосіб життя – хворобам нема вороття».

      Мета цього заходу: Пропагувати здоровий спосіб життя, довести учням інформацію про необхідність здорового способу життя, виховувати бережливе ставлення до свого здоровя.

      Обладнання: Плакати з висловами відомих людей про здоровя, афоризми про здоровий спосіб життя. Книжкова виставка « Ми за здоровий спосіб життя».

      Презентації: «Шкідливість фаст-фуда», « Здоровя понад усе».

Перебіг заходу

1.Вступне слово бібліотекаря про необхідність дотримуватись здорового способу життя.

2.Виступи учнів.

3.Перегляд презентацій.

4.Знайомство з книжковою  виставкою.

5.Висновок. Ми повинні навчитися розумно використовувати свій вільний час, робити все, щоб дотримуватись здорового способу життя (боротися зі шкідливими звичками, правильно харчуватися, дотримуватись гігієнічних норм і т.д.) Бо недарма говорять: «Щоб довго жити – потрібне  міцне здоровя, а щоб мати міцне здоровя – необхідно  вести здоровий спосіб життя».

  

А також був проведений з учнями  8 класу  усний журнал «Шкідлива звичка. Куріння». Мета цього заходу: пропагувати серед учнів здоровий спосіб життя, переконати підлітків, що нікотин – сильна отрута і паління дуже шкідливе; виховувати в учнів дбайливе ставлення до власного здоровя.

Обладнання: Плакати «Хочеш довго жити – не починай палити», « Паління – чума  ХХІ століття» та ін..

Книжкова виставка–знайомство « Наше здоровя – у наших руках!». Мультимедійні презентації: «Шкідливість куріння»,  « Скажи шкідливим звичкам Ні!».

 

   

Проведена  виховна  година для учнів  ГПД «Здоров’я сьогодні і на все життя».

На якій учні переглянули презентації «Похвальне слово чистоті» ,  «Пам’ятай ро режим» та декламували вірші про здоровий спосіб життя і була проведена  вікторина «Що я знаю про здоровий спосіб  життя».

 

 

 

Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 41
Block title
Block content
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Категорії розділу
Методична копілка [1]
Методична копілка