Вівторок, 21.05.2024, 06:00
Вітаю Вас Школяр | RSS

Мурафський ліцей Краснокутської селищної ради Богодухівського району

Меню сайту
Кошик
Форма входу
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

ДПА - 11 клас

Звільнення від ДПА та дистанційне підсумкове оцінювання. МОН дало роз’яснення

Вибіркове звільнення від проходження ДПА (незалежно від її форми) з якогось одного чи кількох предметів неможливе, а підсумкове оцінювання результатів навчання учнів можна проводити дистанційно.

Про це йдеться в листі МОН.

Про ДПА

Законодавство не передбачає вибіркове звільнення від проходження ДПА (незалежно від її форми) з якогось одного чи кількох предметів. До того ж закон не звільняє від проходження ЗНО здобувачів освітиякі планують вступати у виші у 2021 році.

Так, повнолітні учні / студенти, батьки або інші законні представники неповнолітніх учнів / студентів, які планують пройти ДПА, мають написати заяви про бажання проходити ДПА у закладі освіти або у формі ЗНО на керівників закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти.

Заяву в довільній формі можна подати до закладу освіти особисто або у відсканованому вигляді електронною поштою (кінцевий термін і спосіб подання заяви визначає заклад освіти).

Керівники закладів освіти мають:

  • Повідомити учням / студентам та їхніх батькам про граничні строки подання заяв щодо бажання пройти ДПА в одній із форм.
  • Організувати видавання свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти, зокрема додатків  із записом “звільнений(а)” у відповідній графі бланку додатку, здобувачам освіти, які не виявили бажання проходити ДПА.
  • Якщо учні / студенти освіти виявили бажання проходити ДПА у закладі освіти (не у формі ЗНО), керівники мають:
  1. перевірити наявність права у здобувача освіти проходити ДПА в закладі освіти (тобто належність до категорій здобувачів освіти, визначених пунктами 612,1416, 18 розділу Порядку проведення ДПА);
  2. організувати проведення ДПА в письмовій формі за завданнями та в строки, затверджені керівником закладу освіти, але не пізніше завершення навчального року;
  3. після проходження ДПА видати свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти із зазначенням результатів ДПА у відповідній графі бланку додатку до них.
  • Якщо учні / студенти виявили бажання проходити ДПА у формі ЗНО, керівники мають:
  1. організувати підвезення здобувачів освіти до пунктів тестування;
  2. після отримання від УЦОЯО результатів ДПА у формі ЗНО видати свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти із зазначенням таких результатів у відповідній графі бланку додатку до них.

Учні / студенти, які претендують на нагородження золотою або срібною медалями та звільнені від проходження ДПА, мають право отримати медалі без проходження ДПА.

Про підсумкове оцінювання

Оцінювання результатів навчання, зокрема підсумкове, за потреби може відбуватися з використанням технологій дистанційного навчання.

Згідно з Законом України “Про повну загальну середню освіту”, навчальний рік у школах має завершитися не пізніше 1 липня. Водночас, педагогічна рада має визначити структуру і тривалість навчального року, тижня, дня, а також занять, відпочинку між ними, форми організації освітнього процесу.

Повністю лист МОН можна переглянути нижче:

Завантажити документ

 
 
16 бер. 2017 ... У 2016/2017 навчальному році підсумкова атестація учнів 11-го класу проводиться з трьох предметів.
osvita.ua/school/certification/34369/
 
16 бер. 2017 ... У 2017 році державна підсумкова атестація з української мови буде проводитися у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
osvita.ua/school/certification/dpa-starshaya-shkola/46142/

Проведення ДПА в старшій школі 2018 року

ДПА-2018 з української мови у старшій школі (11 клас)

                                                                                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                

Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 55
Block title
Block content
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Категорії розділу
Методична копілка [1]
Методична копілка