Вівторок, 21.05.2024, 05:08
Вітаю Вас Школяр | RSS

Мурафський ліцей Краснокутської селищної ради Богодухівського району

Меню сайту
Кошик
Форма входу
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Олімпіади

Довідка про підсумки олімпіад 

             

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 у 2020/2021 н.р.

 

Прізвище, імя та по батькові учня

Предмет

Місце

Клас

  1.  

Мельник Дар я

Українська мова та література

І місце

11 клас

  1.  

Шопінська Єлизавета

Українська мова та література

І місце

10 клас

  1.  

Вюнник Анастасія

Українська мова та література

ІІІ місце

7 клас

  1.  

Рідкокаша Максим

Історія

ІІІ місце

10 клас

 

   В І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України учениця 10 класу  Шопінська Єлизовета отримала  диплом І ступеню.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з математики у 2019/2020 н.р.:

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва навчального закладу

Клас навчання

Профіль навчання

Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади

Категорія вчителя, який підготував

Кількість набраних балів

Місце, зайняте на ІІ етапі

1

В’юнник Анастасія Олександрівна

Мурафська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області

6

універсальний

Товкач Олександра Іванівна

вища

13

ІІІ

2

Грищенко Максим Євгенійович

Мурафська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області

8

універсальний

Товкач Олександра Іванівна

Вища

10

ІІІ

3

Медяник Костянтин Григорович

Мурафська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області

9

універсальний

Товкач Олександра Іванівна

Вища

9

ІІІ

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з географії у 2019/2020 н.р.:

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва навчального закладу

Клас навчання

Профіль навчання

Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади

Категорія вчителя, який підготував

Кількість набраних балів

Місце, зайняте на ІІ етапі

1

Мельник Дар’я Віталіївна

Мурафська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області

10

Української філології

Чуйко Олена Вікторівна

І

35

І

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2019/2020 н.р.

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва навчального закладу

Клас навчання

Профіль навчання

Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади

Кількість набраних балів

Місце, зайняте на ІІ етапі

5

Мельник Дар’я Віталіївна

Мурафська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області

10

Універсальний

Базюра Валентина Василівна

49,75

І

 

Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 55
Block title
Block content
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Категорії розділу
Методична копілка [1]
Методична копілка